ارز دیجیتال کووید 19 چیست(COVAC )

مشاهده دوره های آموزش
  

ارز دیجیتال کووید 19 چیست(COVAC )

COVAC اولین ارز دیجیتال واکسن کووید 19 چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و چرا در دو ماه 180 درصد رشد کرد؟ آیا ارزش خریدن دارد؟ چگونه می توان آن را خرید؟ 

در این مطلب از رسانه فارکس و ارزهای دیجیتال دنیای ترید، به معرفی کامل اولین توکن واکسن کووید 19 می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

ماه آگوست ماه خوبی برای ارزهای دیجیتال بوده است. در این ماه، قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال سیگنال صعودی نشان می‌دهند. به همان اندازه که برخی از دارایی های دیجیتال افزایش می‌یابند، برخی دیگر نیز، سقوط می‌کنند و این در بازار رقابتی ارزهای دیجیتال امری طبیعی به شمار می‌رود. به همین ترتیب، توکن بومی اسکای راکت، کوواک (COVAC) اولین توکن واکسن کوید 19، ظرف دو ماه 180 برابر رشد داشته است و یک رشد خوب را در یک روز به ثبت رسانده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


در شرایطی که کارت واکسن کووید 19 به عنوان عنصر اصلی در کنار پاسپورت در سفرهای داخلی و بین المللی مطرح است، دنیای ترید، از این توکن ابتکاری جدید، استقبال گرمی کرده است.

ارز دیجیتال کوواک (COVAC) چیست؟
ارز دیجیتال کوواک (COVAC) که مخفف واکسن COVID است، یک توکن DeFi مجمع محور است که جمعه 18 ژوئن 2021 (28 خرداد)، در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سوآپ و روی اسمارت چین بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است. قیمت این توکن از زمان راه‌اندازی، رشد خوب 180 برابری داشته است.

هدف از راه‌اندازی توکن کوید 19، ردیابی تعداد افراد واکسینه شده در سراسر جهان است. این توکن به عنوان یک تایمر شمارش معکوس عمل می‌کند تا همه بتوانیم مانند روزگار قبل از کووید 19، سفرهای معمولی خود را از سر بگیریم. با خرید این توکن، تریدرها نه تنها از مزایای جوایز خودکار و توکن سوزی بهره مند می‌شوند، بلکه می‌توانند با پیوستن به جامعه کوواک، از رویکرد مجمع محور این توکن نیز استفاده کنند.

چگونه ارز دیجیتال کوواک (COVAC) بخریم؟
برای خرید توکن کوواک باید در یکی از صرافی‌های پنکیک یونی سوآپ (Pancack Swap) یا هات بیت (HOTBIT) حساب داشته باشیم.

آیا ممکن است این پروژه توخالی و زودگذر از آب درآید؟
بنا به داده‌های وبسایت توکن کوواک، تیم پشتیبانی آن متشکل از 7 پزشک با سابقه قوی در صنعت جهانگردی، تجارت الکترونیک و صنایع بازی است.

این تیم 20 هزار فالوور در توئیتر و تلگرام دارد و به طور مکرر، نقشه راه، محصولات خود و تلاش های بازاریابی، مانند رویدادهای ایردراپ و پاداش را از طریق این کانال‌های ارتباطی منتشر می‌کند.

از سویی، از آنجایی که در دنیای ترید، همواره امکان تو خالی یا زودگذر بودن پروژه‌های نوظهور وجود دارد، باید گفت این پروژه از آن دسته نیست، زیرا استخر نقدینگی (LP) آن حداقل به مدت 1 سال بسته شده است و ارزش بازارش رشد ارگانیک و سالم را نشان می‌دهد.

محصولات کوواک (COVAC) چیست؟
COVAC دو محصول دارد که از میان این دو محصول، توکن COVAC به عنوان توکن کاربردی استفاده می‌شود.
TokenBlast: توکن بلست یک ابزار مولتی ترانسفر کاربر پسند برای تسهیل ایردراپ، توزیع بونت و پاداش است که از طریق کمپین بونت، هدایای توکنی و حتی کوین توزیع می‌کند.
COVACPass+ : پلاس کوواک پس، یک کارت واکسن دیجیتالی است که برای ذخیره اطلاعات واکسیناسیون و جواب آزمایشات استفاده می‌شود تا کاربر بتواند از آن برای مقاصد توریستی و مسافرتی استفاده کند.
برای استفاده رایگان از ابزار TokenBlast و باز کردن قفل برخی ویژگی ها در COVACPass +، کاربران باید حداقل مقدار تعیین شده از توکن COVAC را داشته باشند. این امر کاملاً با پلتفرم‌های دیگر که معمولاً برای استفاده از محصولات خود، هزینه اولیه یا اشتراک دریافت می‌کنند، تفاوت دارد. برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که تیم توکن COVAC با این روش در بازار اخلالگری می کند؛ زیرا TokenBlast را حداقل 10 برابر ارزان تر از سایر ابزارهای مولتی ترانسفر ارائه می‌دهد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟


پلاس کوواکپس هنوز به طور رسمی راه اندازی نشده است، اما در نهایت قرار است به منظور اعتبار سنجی نوع و اصالت واکسن از یک اوراکل بلاکچین (blockchain oracle) استفاده کند تا کاربر بتواند با اطمینان کامل از اعتبار آن در تمامی گیت‌ها، با خیال راحت از مسافرت خود لذت ببرد. کارت واکسن پس از بررسی و مطابقت اطلاعات با پایگاه داده برون بلاکچینی، یک قرارداد هوشمند را اجرا می‌کند.

توکن کوواک چگونه کار می کند؟
برای یادبود سال سال 2019، سال کشف ویروس کووید 19، 19 میلیارد دلار توکن COVAC، با 3.8 میلیارد توکن در گردش ایجاد شده است. 5.7 میلیارد نیز در برنامه توکن سوزی قرار گرفته‌اند و قرار است به دنبال افزایش نرخ جهانی واکسیناسیون سوزانده شوند.

هم اکنون تیم مؤسس میزان 0.95 میلیارد دلار COVAC در اختیار دارد و طبق برنامه، الباقی 8.55 میلیارد دلار COVAC در برنامه‌های ایردراپ، بازاریابی، مشارکت و رویدادهای تشکیل مجمع به کار می‌روند.

برنامه بعدی توکن COVAC چیست؟
تیم COVAC برنامه دارد که پس از لیست کردن و راه‌اندازی محصول COVACPass + خود در صرافی ها، همکاری های استراتژیک خود را با پلتفرم‌های مسافرتی، از جمله هتل ها، آژانس‌های هوایی، تورهای گردشگری و ... آغاز کند تا بتواند نه تنها سفری ایمن را برای مسافران سراسر جهان تضمین کند، بلکه به ترویج توکن‌ خود نیز بپردازد.

این یک سرمایه‌گذاری خوب به نظر می رسد که هنوز در مراحل اولیه خود قرار داشته و با شکوفایی، فاصله اندکی دارد.

  

تحولی بزرگ در زندگی مالی شما...

سالانه هزاران نفر کد بورس می‌گیرند و یا در کارگزاری های مختلف فارکس یا کریپتو ثبت نام میکنند و عملا وارد دنیای سرمایه‌گذاری می‌شوند. در سالهای اخیر با توجه به وضعیت مساعد بورس و افزایش قیمت دلار اشتیاق زیادی در بین عموم مردم برای ورود به بازار های مالی مختلف ایجاد شده است ولی باید توجه داشت که سرمایه‌گذاری در بورس و بازارهای مالی کاری کاملا تخصصی و نیازمند دانش کافی است.آکادمی آموزشی PT در راستای گسترش فرهنگ سرمایه‌گذاری و افزایش دانش کاربران خود، دوره‌ای را طراحی کرده است که در کمترین زمان ممکن و به صورت گام به گام شما را با مباحث تحلیلگری و معامله‌گری در بازارهای بورس،فارکس،کریپتوکارنسی (ارز دیجیتال) فیوچرز و ... آشنا کرده و شما را به یک تحلیلگر حرفه ای تبدیل میکند.

 

رایگان شروع کن
خرید آنلاین